SportujSię!
  O programie Portfolio Dla firm Oferta współpracy Programy Kontakt  
O nas
 
eventy sportowe
Chętnie przygotujemy dla Państwa niepowtarzalny scenariusz na udana imprezę dla Was, Waszych pracowników i Klientów.
ABK Grupa eventy sportowe
szukaj
 
zamawiam newsletter

Porada dnia
Twoje pożywienie winno być lekarstwem, a twoje lekarstwo winno być pożywieniem.

Polecamy
Niezbędnik
Profesjonalisty
SportujSię! obejmuje każdą formę Twojej aktywności fizycznej. Czasem jednak potrzebujesz do tego odpowiedniego sprzętu. [więcej]
ABK Grupa
Women's Run & More
2016-11-09


W ubiegłym tygodniu odbyły się ostatnie treningi biegowe na świeżym powietrzu w ramach VII edycji programu promującego aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia Women's Run & More. Program z powodzeniem realizowany był w Dzielnicach Wola, Ursynów, Bielany, Włochy i Bemowo.

Bezpłatne treningi dla kobiet Women's Run & More prowadzone są nieprzerwanie od 2009 roku i z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców.

Od tegorocznej edycji postanowiliśmy zapewnić naszym uczestniczkom możliwość treningu również w miesiącach jesienno-zimowych. Jesteśmy na etapie ustalania szczegółów współpracy z klubami fitness w różnych Dzielnicach Warszawy, które zobowiązały się na przyznanie specjalnej oferty dla osób zarejestrowanych w programie Women's Run & More. Wszystkie firmy i instytucje pragnące włączyć się w nasz społeczny program zapraszamy do współpracy.

Organizator programu agencja ABK Grupa, wraz z wszystkimi współpracującymi trenerami pragnie bardzo serdecznie podziękować uczestniczkom za zaangażowanie i systematyczność w treningach. Liczymy, że w kolejnej edycji powiększymy naszą biegową rodzinę i wszystkie Panie zaproszą do wspólnego treningu swoich bliskich i przyjaciół.

Agencja ABK Grupa chciałaby podziękować również Urzędom Dzielnic: Włochy, Bemowo, Wola, Ursynów i Bielany, patronom medialnym programu oraz wszystkim partnerom za wkład w rozwój programu.

Wspólnie z trenerami chcielibyśmy szczególnie wyróżnić dziewczyny z Dzielnicy Włochy które licznie stawiały się na każdym treningu a także indywidualnie Ewę Hawryluk-Stasiak, Ludmiłę Wybranowską, Olę Kostiuk, Joannę Lewandowską oraz Panią Krysię za systematyczność, postępy oraz zaangażowanie w naszą Facebookową społeczność. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy motywacji oraz pasji dzięki której wspólnie możemy tworzyć program Women's Run!

Dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i strony www.womensrun.pl gdzie będziemy informować o aktualnościach.
Facebook
Filmy
Pogoda
Wyszukiwarka
Google
Na skróty
Badminton
Ranking Badmintona - Wiesz o co grasz!
Ranking Badmintona stworzony przez Polską Ligę Badmintona S.A. jest ogólnopolską inicjatywą stworzoną z myślą o tysiącach amatorów. Ranking Badmintona daje im możliwość obserwacji własnych osiągnięć w turniejach, porównywania się z graczami z calej Polski czy zdobycia tytułu Mistrza Polski. [więcej]
Fitness
Zmiana mentalnosci Polaków względem zdrowia
Globalizacja na całym swiecie powoduje, iż wiekszosc ludzi pragnie coraz więcej. Nie tylko zapominamy często o bliskich, ale przede wszystkim o sprawach, które powinny być dla nas najważniejsze - zdrowiu. [więcej]
Grupa ABK
Event Marketing
Program SportujSię! stanowi doskonała bazę do nawiazania współpracy i daje mozliwosć organizacji imprez dla firmy o charakterze sportowym. [więcej]
 
Partnerzy


AKKA
Sponsorzy
SportujSię1
SportujSię! SportujSię! web design