SportujSię!
  O programie Portfolio Dla firm Oferta współpracy Programy Kontakt  
O nas
 
eventy sportowe
Chętnie przygotujemy dla Państwa niepowtarzalny scenariusz na udana imprezę dla Was, Waszych pracowników i Klientów.
ABK Grupa eventy sportowe
szukaj
 
zamawiam newsletter

Porada dnia
Twoje pożywienie winno być lekarstwem, a twoje lekarstwo winno być pożywieniem.

Polecamy
Niezbędnik
Profesjonalisty
SportujSię! obejmuje każdą formę Twojej aktywności fizycznej. Czasem jednak potrzebujesz do tego odpowiedniego sprzętu. [więcej]
ABK Grupa
Programy
W swojej ofercie posiadamy pojedyncze usługi prozdrowotne, które składają się na programy dla pracowników. W ramach pakietów oferujemy kilkugodzinne kursy dla pracowników, które uczą, jak dbać o kondycję. Główne tematy to profilaktyka chorób kobiecych, zawodowe choroby kręgosłupa oraz jak sobie jak sobie radzić ze stresem w miejscu pracy.

Klientom, którzy chcą wprowadzić urozmaicenie do systemów motywacyjnych, proponujemy okazjonalne inicjatywy prozdrowotne. To oferta działań pozapłacowych, która trafia w zainteresowania wielu uczestników programów. Zajęcia dostosowujemy w zależności od potrzeb oraz okoliczności.

Najpopularniejsze z nich to:

Women’s Life
Stylizacja, wizaż oraz wizerunek biznesowy - szkolenie z wizażu oraz stylizacji, przeprowadzone przez specjalistów i połączone z indywidualnymi konsultacjami. Pomaga ono kreować profesjonalny wizerunek biznesowy. Doskonale sprawdza się jako impreza z okazji Dnia Kobiet.

Sesja fotograficzna - szkolenie z pozowania. Charakteryzacja, stylizacja i sesja z profesjonalnym fotografem. Każda uczestniczka otrzymuje profesjonalny portret formatu A3 oprawiony w ramki.

Pokaz mody - szkolenie jakie przechodzą modelki pokazów na wybiegu. Charakteryzacja, stylizacja oraz pokaz mody na wybiegu zaaranżowany przez uczestniczki szkolenia. Pamiątkowe oprawione zdjęcia z pokazu.

Team building
Imprezy dla firm to oferta stworzona dla Klientów, którzy kładą nacisk na team building. Przygotowany przez nas program wyjazdu jedno- lub kilkudniowego zawiera pakiet prozdrowotny – skupiony na jednym zagadnieniu, np. dieta, lub też jest przekrojowy.

We are the Champions - poranna sesja motywacyjna dla załogi w formie budowania i motywacji zespołu sportowego przed ważnym wydarzeniem. Sesja 9:00 – 16:00.

Sesja wieczorna - w pomieszczeniu zakrytym – zmagania sportowo / ruchowe zespołów połączone z kolacją oraz dekoracja zwycięzców.

Actors Studio - całodniowa sesja treningowa w teatrze, przygotowanie aktorskie pod okiem profesjonalistów, wieczorny spektakl.

Dzień Zdrowia to zaś rozwiązanie, dzięki któremu pracownicy będą mogli spotkać się ze specjalistami z różnych dziedzin związanych ze zdrowiem. Może być to wydarzenie towarzyszące konferencji bądź targom - dzięki temu każdy zyskuje szansę skorzystania z oferty w dogodnym dla siebie czasie.

Spartakiada - całodniowa impreza ruchowo / sportowa w małych zespołach pod okiem instruktorów zakończona wręczeniem medali i wyróżnień dla wszystkich uczestników.

The Chef - kulinarne warsztaty pod okiem profesjonalistów. Nauka gotowania rodzaj kuchni do wyboru np. orientalna, włoska, polska etc. W ofercie mamy również imprezę Chef ’s Table – kolacja dla kilkunastu osób w profesjonalnej kuchni. Obserwacja przygotowania dań przez kucharzy.

W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe programy zdrowotne dla pracowników. Trwają one od kilku dni do kilkunastu miesięcy i są formą budowania trwałych nawyków prozdrowotnych. Budujemy kampanię komunikacji marketingowej kierowanej do pracowników opartej na różnorodnych działaniach informacyjno – szkoleniowo – marketingowych. Towarzyszą im wykłady oraz warsztaty edukacyjne, można podczas nich wziąć udział w ćwiczeniach praktycznych, skorzystać z masażu, indywidualnych konsultacji itp.

DIAGNOZA , WDROŻENIE I EWALUACJA
1. Diagnoza. W firmie Klienta przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb oraz zainteresowań pracowników. Każda organizacja posiada własną specyfikę. W warunkach biurowych problemy wynikać mogą na przykład z siedzącego trybu pracy bądź nadmiernego narażenia na stres, a z kolei w magazynie z niewłaściwej aranżacji przestrzeni. Dopiero dogłębne sprawdzenie środowiska pracy, wywiady z pracownikami, obserwacje oraz odpowiednie pomiary dają nam wiedzę na temat tego, jaki program będzie dla naszego Klienta najbardziej odpowiedni. Bierzemy również pod uwagę wszystkie sugestie ze strony działów HR. Dopiero na takiej podstawie przygotowujemy spersonalizowane programy prozdrowotne.

2. Wdrożenie. Odbywa się ono we współpracy z dyplomowanymi specjalistami z poszczególnych dziedzin związanych ze zdrowiem. Korzystamy z usług profesjonalnych fizjoterapeutów, masażystów, coachów, trenerów personalnych, dietetyków, psychologów oraz lekarzy. Tworzymy dedykowane zespoły oraz indywidualne pakiety prozdrowotne. Nasze ‘szyte na miarę’ programy mają na celu zmobilizowanie pracowników – ich efektem jest pojawienie się nowej filozofii zdrowego życia w miejscu pracy. Dlatego też staramy się, żeby nasza oferta była interesująca, urozmaicona oraz łączyła w sobie elementy edukacji oraz aktywizacji zespołów.

3. Monitorowanie i ewaluacja. Po zakończeniu programu monitorujemy sytuację w firmie Klienta. Wpiera nas w tym wcześniej wyznaczony specjalny koordynator. Dzięki temu mamy możliwość obserwowania wyników naszych działań oraz korygowania niektórych zachowań pracowników. Na tej podstawie dokonujemy ewaluacji przeprowadzonych rozwiązań prozdrowotnych. Obserwujemy, jak wdrożone pakiety wpłynęły na zwiększenie satysfakcji z wykonywanej pracy, a tym samym na większą wydajność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Konsekwencją naszych działań jest dobrostan pracowników oraz biznesowe korzyści pracodawcy.

JEDNORAZOWE EVENTY LUB PROGRAMY DŁUGOFALOWE
Naszym Klientom oferujemy eventy jednorazowe bądź też programy długofalowe. Współpraca doraźna może mieć charakter dodatkowych działań motywacyjnych - staje się wtedy ciekawym elementem pakietu socjalnego związanego z profilaktyką zdrowia. Programy długofalowe mogą zaś być elementem całościowej strategii firmy, która za swój cel stawia sobie dbanie o kondycję pracowników.
Aktualności
Women's Run & More
W ubiegłym tygodniu odbyły się ostatnie treningi biegowe na świeżym powietrzu w ramach VII edycji ... [więcej]
Gdzie na FootGolfa w Polsce?
FootGolf to prawdziwa rewolucja w połączeniu dwóch najbardziej popularnych na świecie dyscyplin spor... [więcej]
Program Women's Run w TVP
Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP 3 Warszawa z organizowanego przez nas programu bezpłatnych tr... [więcej]
 
Facebook
Filmy
Pogoda
Wyszukiwarka
Google
Na skróty
Badminton
Ranking Badmintona - Wiesz o co grasz!
Ranking Badmintona stworzony przez Polską Ligę Badmintona S.A. jest ogólnopolską inicjatywą stworzoną z myślą o tysiącach amatorów. Ranking Badmintona daje im możliwość obserwacji własnych osiągnięć w turniejach, porównywania się z graczami z calej Polski czy zdobycia tytułu Mistrza Polski. [więcej]
Fitness
Zmiana mentalnosci Polaków względem zdrowia
Globalizacja na całym swiecie powoduje, iż wiekszosc ludzi pragnie coraz więcej. Nie tylko zapominamy często o bliskich, ale przede wszystkim o sprawach, które powinny być dla nas najważniejsze - zdrowiu. [więcej]
Grupa ABK
Event Marketing
Program SportujSię! stanowi doskonała bazę do nawiazania współpracy i daje mozliwosć organizacji imprez dla firmy o charakterze sportowym. [więcej]
 
Partnerzy


AKKA
Sponsorzy
SportujSię1
SportujSię! SportujSię! web design