SportujSię!
  O programie Portfolio Dla firm Oferta współpracy Programy Kontakt  
O nas
 
eventy sportowe
Chętnie przygotujemy dla Państwa niepowtarzalny scenariusz na udana imprezę dla Was, Waszych pracowników i Klientów.
ABK Grupa eventy sportowe
szukaj
 
zamawiam newsletter

Porada dnia
Twoje pożywienie winno być lekarstwem, a twoje lekarstwo winno być pożywieniem.

Polecamy
Niezbędnik
Profesjonalisty
SportujSię! obejmuje każdą formę Twojej aktywności fizycznej. Czasem jednak potrzebujesz do tego odpowiedniego sprzętu. [więcej]
ABK Grupa
Hubertus 2009
Podwarszawski Klub Wiejski „Wilczeniec” wspólnie z agencją ABK Grupa zorganizowali doroczny piknik jeździecki Hubertus 2009, który zwieńczyła aukcja charytatywna na rzecz dzieci z porażeniem mózgowym.

Mimo mroźnej, ale słonecznej pogody członkowie klubu oraz zaproszeni goście licznie wzięli udział w obchodach święta patrona myśliwych oraz jeźdźców – św. Huberta. Impreza miała formę pikniku rodzinnego.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych uczestników. Wiejskie posiłki serwowane z kuchni polowej (bigos, grochówka, kaszanka, kiełbaski), hejnały łowieckie, zawody w ujeżdżaniu, popisy konne oraz najważniejsza atrakcja dnia pogoń za lisem przyniosły wiele wrażeń wszystkim, którzy zdecydowali się na uczestnictwo. Dla dzieci przygotowana została konkurencja lis szukany na kucach.

Nagrody wręczone zostały w czterech kategoriach. Oprócz pucharu dla zwycięzcy pogoni za lisem, nagrodzony został też najbardziej pechowy uczestnik, najbardziej elegancki uczestnik i najlepiej przygotowany koń.

Po uroczystym nagrodzeniu zwycięzców odbyła się aukcja prac dzieci ze Szpitala w Dziekanowie Leśnym oraz ufundowanych przez sponsorów przedmiotów. Licytowano prezenty przekazane między innymi przez hotel InterContinental Warszawa, Villa Italia, Klub Wiejski „Wilczeniec”, ABK Grupa i wielu innych. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na urządzenie nowoczesnej pracowni szkolnej dla dzieci z porażeniem mózgowym.

Pokaz kolekcji samochodów zaprezentował Lexus Warszawa-Puławska, który był również jednym z fundatorów nagród dla zwycięzców.

Agencja ABK Grupa organizuje Hubertusa od 1991 roku. Galeria zdjęć z imprezy znajduje się tutaj.

Partner:Aukcję wsparli:Patroni:

Aktualności
Women's Run & More
W ubiegłym tygodniu odbyły się ostatnie treningi biegowe na świeżym powietrzu w ramach VII edycji ... [więcej]
Gdzie na FootGolfa w Polsce?
FootGolf to prawdziwa rewolucja w połączeniu dwóch najbardziej popularnych na świecie dyscyplin spor... [więcej]
Program Women's Run w TVP
Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP 3 Warszawa z organizowanego przez nas programu bezpłatnych tr... [więcej]
 
Facebook
Filmy
Pogoda
Wyszukiwarka
Google
Na skróty
Badminton
Ranking Badmintona - Wiesz o co grasz!
Ranking Badmintona stworzony przez Polską Ligę Badmintona S.A. jest ogólnopolską inicjatywą stworzoną z myślą o tysiącach amatorów. Ranking Badmintona daje im możliwość obserwacji własnych osiągnięć w turniejach, porównywania się z graczami z calej Polski czy zdobycia tytułu Mistrza Polski. [więcej]
Fitness
Zmiana mentalnosci Polaków względem zdrowia
Globalizacja na całym swiecie powoduje, iż wiekszosc ludzi pragnie coraz więcej. Nie tylko zapominamy często o bliskich, ale przede wszystkim o sprawach, które powinny być dla nas najważniejsze - zdrowiu. [więcej]
Grupa ABK
Event Marketing
Program SportujSię! stanowi doskonała bazę do nawiazania współpracy i daje mozliwosć organizacji imprez dla firmy o charakterze sportowym. [więcej]
 
Partnerzy


AKKA
Sponsorzy
SportujSię1
SportujSię! SportujSię! web design