SportujSię!
  O programie Portfolio Dla firm Oferta współpracy Programy Kontakt  
O nas
 
eventy sportowe
Chętnie przygotujemy dla Państwa niepowtarzalny scenariusz na udana imprezę dla Was, Waszych pracowników i Klientów.
ABK Grupa eventy sportowe
szukaj
 
zamawiam newsletter

Porada dnia
Twoje pożywienie winno być lekarstwem, a twoje lekarstwo winno być pożywieniem.

Polecamy
Niezbędnik
Profesjonalisty
SportujSię! obejmuje każdą formę Twojej aktywności fizycznej. Czasem jednak potrzebujesz do tego odpowiedniego sprzętu. [więcej]
ABK Grupa
Badminton
Ciekawe strony poświęcone badmintonowi:

pl.wikipedia.org
Badminton (kometka, wolant) - gra 2- lub 4-osobowa, polegająca na przebijaniu nad siatką lotki za pomocą rakietki; gra rozgrywana jest na punkty na polu o długości 13,4 m i szerokości 6,1 m. Siatka o szerokości 76 cm zawieszona jest na wysokości 1,524 m; lotka o wadze od 4,74 g do 5,50 g wykonana jest z 16 piórek (naturalnych lub syntetycznych). W Polsce rozwój badmintona przypada na lata 70. XX wieku; 7 listopada 1977 r. powstał PZB, czyli Polski Związek Badmintona. Na świecie badminton jest najbardziej znany w krajach azjatyckich.
www.rankingbadmintona.pl
Główną misją Polskiej Ligi Badmintona jest upowszechnianie zdrowego trybu życia oraz popularyzowanie olimpijskiej dyscypliny sportowej jaką jest niewątpliwie badminton. Przedstawienie ludziom w szerszym zakresie badmintona jako dyscypliny sportu przyjaznej i dostępnej w każdym wieku oraz bez podziału na płeć i stopień zaawansowania. Swoje cele chce osiągnąć poprzez stworzenie ogólnopolskiego Rankingu, który umożliwi usystematyzować wszystkie rozgrywki badmintonowe w Polsce, zintegrować ze sobą całe środowisko osób dla których badminton jest pasją oraz sposobem na aktywne wykorzystywanie czasu wolnego.
www.badminton.com.pl
Polski Związek Badmintona jako cel główny stawia sobie rozwój badmintona w Polsce poprzez progres wyników sportowych, większą liczbę grających w Polsce na poziomie wyczynowym i rekreacyjnym oraz szerszą obecność w mediach.
www.badminton.pl
BADMINTON WARSZAWSKI. Informacje, aktualności, wydarzenia z Polski, Europy i świata, turnieje, aktualności, wyniki, forum, liga, przepisy, historia.
www.badminton.rz.pl
Serwis Rzeszowskiego Okręgowego Związku Badmintona. Aktualności, wyniki, rankingi, kalendarz, zawodnicy, kluby, o związku, zdjęcia.
www.badminton.p.lodz.pl
Na pewno byłem pierwszym, który wprowadził badmintona do środowiska studenckiego - mówi dr Aleksander Pyć, wykładowca Politechniki Łodzkiej - Ale czy w naszym mieście nikt mnie nie wyprzedił, trudno powiedzieć.
Aktualności
Women's Run & More
W ubiegłym tygodniu odbyły się ostatnie treningi biegowe na świeżym powietrzu w ramach VII edycji ... [więcej]
Gdzie na FootGolfa w Polsce?
FootGolf to prawdziwa rewolucja w połączeniu dwóch najbardziej popularnych na świecie dyscyplin spor... [więcej]
Program Women's Run w TVP
Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP 3 Warszawa z organizowanego przez nas programu bezpłatnych tr... [więcej]
 
Facebook
Filmy
Pogoda
Wyszukiwarka
Google
Na skróty
Badminton
Ranking Badmintona - Wiesz o co grasz!
Ranking Badmintona stworzony przez Polską Ligę Badmintona S.A. jest ogólnopolską inicjatywą stworzoną z myślą o tysiącach amatorów. Ranking Badmintona daje im możliwość obserwacji własnych osiągnięć w turniejach, porównywania się z graczami z calej Polski czy zdobycia tytułu Mistrza Polski. [więcej]
Fitness
Zmiana mentalnosci Polaków względem zdrowia
Globalizacja na całym swiecie powoduje, iż wiekszosc ludzi pragnie coraz więcej. Nie tylko zapominamy często o bliskich, ale przede wszystkim o sprawach, które powinny być dla nas najważniejsze - zdrowiu. [więcej]
Grupa ABK
Event Marketing
Program SportujSię! stanowi doskonała bazę do nawiazania współpracy i daje mozliwosć organizacji imprez dla firmy o charakterze sportowym. [więcej]
 
Partnerzy


AKKA
Sponsorzy
SportujSię1
SportujSię! SportujSię! web design