SportujSię!
  O programie Portfolio Dla firm Oferta współpracy Programy Kontakt  
O nas
 
eventy sportowe
Chętnie przygotujemy dla Państwa niepowtarzalny scenariusz na udana imprezę dla Was, Waszych pracowników i Klientów.
ABK Grupa eventy sportowe
szukaj
 
zamawiam newsletter

Porada dnia
Twoje pożywienie winno być lekarstwem, a twoje lekarstwo winno być pożywieniem.

Polecamy
Niezbędnik
Profesjonalisty
SportujSię! obejmuje każdą formę Twojej aktywności fizycznej. Czasem jednak potrzebujesz do tego odpowiedniego sprzętu. [więcej]
ABK Grupa
O programie
SportujSię!
SportujSię! to najstarszy i jedyny w swoim rodzaju w Polsce program promujący świadomość zdrowego życia i aktywnego wypoczynku, realizowany przez agencję komunikacji marketingowej ABK.
Istniejący od 1991 roku program, jego zakres i kierunek działania jest podporządkowany Partnerom wspierającym go finansowo w celu realizacji założeń.

Cele:
Głównym celem społecznego programu SportujSię! jest budowanie świadomości potrzeby aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia.

Decydując się na aktywną formę wypoczynku i zróżnicowane (dostosowane do indywidualnych potrzeb) formy rekreacji zwiększamy swoje szanse na długie, interesujące, dynamiczne i zdrowe życie.

Odzwierciedleniem programu SportujSię! jest filozofia wellness polegająca na dążeniu do zachowania wiecznej młodości, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jej prekursorem był amerykański lekarz, dr Halbert Dunn, który w 1959 r. po raz pierwszy użył tego pojęcia dla określenia stylu życia opartego na harmonii pomiędzy ciałem i umysłem. Styl wellness uwzględnia najważniejsze aspekty życia – psychologiczne, emocjonalne, intelektualne, towarzyskie, finansowe i fizyczne potrzeby człowieka. A zatem wszystko to, czym ludzie się otaczają, co robią, jedzą aby czuć się zdrowo, zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym.

Historia:
Początki programu sięgają roku 1991. Byliśmy prekursorami w organizacji imprez mających na celu promocję rekreacji i zdrowego stylu życia.

Tenisowe Turnieje Gwiazd, biegi ABK 10K, Turnieje Koszykówki Mediów były na tamte czasy innowacyjne i unikalne w założeniach zyskując zainteresowanie uczestników oraz mediów.

Od 1995 roku program jest realizowany pod hasłem SportujSię! i został pierwowzorem dla wielu innych programów takich jak: Tenis i Zdrowie, Polish Golf, The Champ Awards, Olimpijczyk.pl.

Adresaci programu:
Promocja zdrowego trybu życia, odpoczynku, czy aktywności fizycznej pracowników to wciąż tematy pomijane przez polskich pracodawców. Z globalnego badania Working Well wynika, że strategię w tym zakresie wdrożyło zaledwie 3 proc. przedsiębiorców w Polsce. To niemal dziesięciokrotnie niższy wynik od tego, uzyskanego na świecie (29 proc.). Pocieszający jest natomiast fakt, że 43 proc. respondentów z Polski wykazuje chociaż pojedyncze inicjatywy promujące zdrowie.

Już od wielu lat w krajach na całym świecie nurt corporate wellness cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracodawców.

Rynek pracy odkrył potencjał tej filozofii już w latach 60. ubiegłego wieku. Ciągły stres, gonitwa oraz rosnące zobowiązania zawodowe spowodowały, iż pracownicy zaczęli baczniej przyglądać się nurtowi tzw. poszukiwania wytchnienia.

Idealnym adresatem programu SportujSię! są firmy polskie i zagraniczne dbające o ŻYCIE i ZDROWIE swoich pracowników. Dla nich, w ramach ich możliwości finansowych i potrzeb opracowujemy długofalowe programy mające na celu zaszczepienie potrzeby zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku. Mając zdrową i aktywną załogę możemy uzyskiwać lepsze wyniki finansowe oraz związać pracownika z firmą na długie lata.

SportujSię! to również otwarte forum dla osób indywidualnych, którzy chcą wziąć udział w naszych projektach.

SportujSię! to także imprezy rekreacyjne, turnieje golfowe, tenisowe, treningi biegowe, fitness w których udział biorą osoby w różnym wieku i różnych zainteresowaniach.

Indywidualna formuła programu i jego nieograniczone możliwości, pozwalają nam dostosować go do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Partnerów.

Uwierz w Wellness i ciesz się życiem – po prostu SportujSię!
Aktualności
Women's Run & More
W ubiegłym tygodniu odbyły się ostatnie treningi biegowe na świeżym powietrzu w ramach VII edycji ... [więcej]
Gdzie na FootGolfa w Polsce?
FootGolf to prawdziwa rewolucja w połączeniu dwóch najbardziej popularnych na świecie dyscyplin spor... [więcej]
Program Women's Run w TVP
Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP 3 Warszawa z organizowanego przez nas programu bezpłatnych tr... [więcej]
 
Facebook
Filmy
Pogoda
Wyszukiwarka
Google
Na skróty
Badminton
Ranking Badmintona - Wiesz o co grasz!
Ranking Badmintona stworzony przez Polską Ligę Badmintona S.A. jest ogólnopolską inicjatywą stworzoną z myślą o tysiącach amatorów. Ranking Badmintona daje im możliwość obserwacji własnych osiągnięć w turniejach, porównywania się z graczami z calej Polski czy zdobycia tytułu Mistrza Polski. [więcej]
Fitness
Zmiana mentalnosci Polaków względem zdrowia
Globalizacja na całym swiecie powoduje, iż wiekszosc ludzi pragnie coraz więcej. Nie tylko zapominamy często o bliskich, ale przede wszystkim o sprawach, które powinny być dla nas najważniejsze - zdrowiu. [więcej]
Grupa ABK
Event Marketing
Program SportujSię! stanowi doskonała bazę do nawiazania współpracy i daje mozliwosć organizacji imprez dla firmy o charakterze sportowym. [więcej]
 
Partnerzy


AKKA
Sponsorzy
SportujSię1
SportujSię! SportujSię! web design